KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Elbistan Sevgi Anaokulu Öğretmenleri KADEP Tiyatrosunu Oluşturdu

Kahramanmaraş - Elbistan Sevgi Anaokulu öğretmenlerinin İl Millî Eğitim Müdürlüğünün Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi kapsamında oluşturduğu tiyatro ekibi, ayın değeri olan İsraf konusunu sahnede canlandırdı.
Elbistan Sevgi Anaokulu Öğretmenleri KADEP Tiyatrosunu Oluşturdu

KADEP projesi kapsamında Elbistan Sevgi Anaokulu Öğretmenleri tarafından her ay düzenli olarak yapılan “Öğretmen Tiyatrosu” bu ay da “İSRAF” konusu için “4 Mevsim Bahar Olsa Bu Şehre Su Gelse” adlı tiyatroyla perdelerini açtı.

 

Öğrenciler ve okul personeli tarafından çok beğenilen tiyatro ile ilgili görüşlerini belirten öğretmenler, kendilerinin de rolleriyle öğrenciler kadar keyif aldıklarını söylediler. Tiyatro gösteriminin ardından bilgi veren okul müdürü Emine Selçuk Beyazıt, öğretmenleri bu özverili ve farklı çalışmalarından doları tebrik ettiğini, tiyatroda rol alan öğretmenlerle birlikte şubat ayı konusu olan “VATAN SEVGİSİ” değeri için de öğrencileriyle birlikte velilerine de perdeyi açmayı planladıklarını belirtti.

16-01-201716-01-201716-01-201716-01-2017

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.