KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİMCİLERLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYORUZ

EĞİTİMCİLERLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYORUZ

     Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak, başta İl Millî Eğitim Müdürümüz Cemal Yılmaz olmak üzere, bütün İl Müdür Yardımcıları ve İl Şube Müdürleri, her hafta bir ilçemizdeki okulumuzda idareci ve öğretmenlerimizle bir araya gelerek eğitimi konuşuyoruz.

       Her Okula Bir Yönetici Gidiyor

     Her haftanın ilk pazartesi günü, ildeki bütün yöneticiler birer okula giderek, sabah bayrak törenine katıldıktan sonra, öğretmen ve idarecilerle bir araya gelerek hem eğitim gündemini konuşuyor hem de 2023 Eğitim Vizyonunu değerlendiriyor.  Haftalık eğitimcilerle bıluşma kapsamında bugüne kadar 76 okula ziyaret gerçekleştirildi.  

       Bu Hafta Dulkadiroğlu İlçemizdeydik

     Bu hafta Dulkadiroğlu ilçesindeki 19 okulumuz ziyaret edilerek, eğitimciler buluşması gerçekleşti.  Sabah töreni ile başlayan ziyaret sonrası, saat 10.00’da TOKİ Duran Karabuğaş Anadolu Lisesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun KURT ve Şube Müdürü Yunus HASKILINÇ’ın da eşlik ettiği bir toplantı yapıldı. Toplantıda ziyaret edilen okullarla ilgili değerlendirmeler yapıldı.

      Mesleğim Hayatım Potalı

      Toplantıda Bakanlığımızca, 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında hayata geçirilen "Mesleğim Hayatım" portalı tanıtıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, portalın mesleki eğitimimiz açısından önemli içerikler sunduğunu belirterek, bu portalı bütün il ve ilçe yöneticileri ile okul yöneticilerinin takip etmesi gerektiğini vurguladı.

 

26-03-201926-03-201926-03-201926-03-2019

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.