KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KALİTE TAKİP SİSTEMİ (KTS) BAŞARI BELGESİ TESLİM TÖRENİ YAPILDI

Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Ekim, Kasım, Aralık, Mart, Nisan ve Mayıs aylarında 6 ay uygulanan imam hatip okulları Kalite Takip Sistemi Projesi Başarı Belgesi teslim töreni yapıldı.
KALİTE TAKİP SİSTEMİ (KTS) BAŞARI BELGESİ TESLİM TÖRENİ YAPILDI

İmam Hatip Okullarımız tarafından yapılan çalışmalar, eğitim ortamları ve fiziki imkânlar, öğretmenler ve eğitim yöneticileri, akademik gelişme ve üniversiteye hazırlık, mesleki gelişim (öğrenci), değerler eğitimi, bilim, sanat, spor, sosyal ve kültürel etkinlikler, okul tarafından gerçekleştirilen ve özgün uygulama/proje alanı, izleme ve değerlendirme alanlarında Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce oluşturulan KTS komisyonlarınca değerlendirildi. Değerlendirme neticesinde ilimizde ilk beşe giren okullarımız, Kalite Takip Sistemi Belgesi almaya hak kazandı.

Kalite Takip Sisteminde ilimizde başarılı okullarımızın müdürlerine, Milli Eğitim Müdürümüz Cemal Yılmaz ve Din Öğretimi birimi sorumlusu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Yılmaz tarafından Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce gönderilen "Kalite Takip Sistemi Başarı Belgesi" takdim edildi.  

Milli Eğitim Müdürümüz Cemal Yılmaz, Kalite Takip Sistemi (KTS) uygulamalarında emeği geçen herkese teşekkür ederek başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Kalite Takip Sistemi Başarı Belgesi Kazanan Okullarımız ;

Dulkadiroğlu/Hoca Ahmet Anadolu İmam Hatip lisesi

Dulkadiroğlu/Hafız Ali Efendi İmam Hatip ortaokulu

Elbistan Bahçelievler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 

Elbistan/Şehit Tayyip Olçok İmam Hatip Ortaokulu

Onikişubat/Zekeriya Tanrıverdi İmam Hatip ortaokulu

01-10-201901-10-201901-10-201901-10-2019

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.