KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SORU HAZIRLAMA ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzce Millî Eğitim Bakanlığı ve ilimiz genelinde yapılacak olan çalışmalarda kullanılmak üzere branş öğretmenlerinin katılımları ile yürütülen soru hazırlama çalışmaları tamamlandı.
SORU HAZIRLAMA ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Akküncü yönetimindeki Ölçme Değerlendirme Merkezi koordinatörlüğünde uzaktan eğitim sürecini desteklemek amacıyla yapılan soru hazırlama çalışmaları tamamlandı. Konu ile ilgili konuşan İl Millî Eğitim Müdür Vekili Ahmet Akküncü, Matematik, Türk Dili ve Edebiyatı, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din kültürü ve Ahlak Bilgisi branşlarından 98 öğretmenin katılımlarıyla 5 haftadır devam eden soru hazırlama çalışmalarının tamamlandığını belirterek, "Ölçme Değerlendirme Merkezinde görev yapan personellerimize, komisyonlarda görev alan ve özveriyle çalışan tüm öğretmenlerimize İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve öğrencilerimiz adına teşekkür ederiz" dedi.

Öte yandan hazırlanan sorular Kahramanmaraş ilimiz genelinde ve Millî Eğitim Bakanlığınca Türkiye genelinde TYT-AYT denemesi olarak öğrencilerin kullanımına sunulacak.

26-11-202026-11-202026-11-202026-11-2020

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.