KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMEN ATÖLYELERİ PROJESİ KAPSAMINDA YAPILAN SEMİNERLER BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen "Kahramanmaraş Öğretmen Atölyeleri" projesi kapsamında gerçekleştirilen online seminerler, eğitimcilerimiz ve eğitim severler tarafından büyük ilgi gördü.
ÖĞRETMEN ATÖLYELERİ PROJESİ KAPSAMINDA YAPILAN SEMİNERLER BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Kahramanmaraş Öğretmen Atölyeleri Projesi kapsamında ilimizde görev yapan yönetici ve öğretmenlerimizin mesleki gelişimlerine katkı sağlamak; okul, veli ve öğrenci arasındaki iletişim ve işbirliğini güçlendirmek amacıyla gerçekleştirilen online seminerler, 8 Ocak 2021 tarihinde yapılan "İletişimde Beden Dili" eğitimi ile sona erdi.

Bu kapsamda hazırlanan 77 uzaktan eğitim programına 27.973 yönetici, öğretmen, veli ve öğrencimiz katıldı. Ayrıca yönetici, öğretmen, veli ve öğrencilerimizin bireysel ve mesleki gelişimini her zaman ve her yerden desteklemek için Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü YouTube kanalımız oluşturularak online eğitimlere katılamayan personelimizle birlikte paydaşlarımız, bu kanal üzerinden istediği zaman eğitimleri takip edebildi. Şu ana kadar YouTube kanalımızda yayınladığımız eğitimlerimiz, 28.105 defa izlendi. Böylece gerçekleştirmiş olduğumuz online eğitim programlarından yönetici, öğretmen, veli ve öğrencimiz olmak üzere toplamda 56.078 kişi faydalandı.

Bu eğitimlerden 14 tanesi Mayıs ayında, 11 tanesi ise Aralık-Ocak aylarında olmak üzere 25 tanesi İGEDER işbirliğinde gerçekleştirildi. İGEDER işbirliğinde gerçekleştirdiğimiz online öğretmen eğitimlerinden 7.500 personelimiz faydalandı.

İlerleyen süreçte online konferans, seminer ve eğitimlerimiz, personelimizin ve paydaşlarımızın ihtiyaç duyacakları farklı alanlarda ve alanında uzman konuklarımızın katılımlarıyla devam edecektir.

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.