KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ CEMAL YILMAZ'IN 1.DÖNEM KARNE GÜNÜ MESAJI

Sevgili Öğrencilerimiz, 2020-2021 eğitim ve öğretim yılının 1.Dönemini bitirmiş bulunuyoruz. 
İL MÜDÜRÜMÜZ CEMAL YILMAZ'IN 1.DÖNEM KARNE GÜNÜ MESAJI

Salgın nedeni ile karnelerinizi maalesef okullarınızda alamayacaksınız ama e-okul üzerinden dijital karnelerinize ulaşabileceksiniz. Dünyamızı olumsuz etkileyen salgın nedeniyle bu dönem fazla bir araya gelemesek de tüm gayretlerimiz sizleri tekrar okullarımızda görebilmek içindir. Bu süreçte hem öğretmenlerimiz hem de velilerimiz, sizlerin eğitimi için çok çaba gösterdi. Bundan dolayı onlara buradan çok teşekkür ediyorum.

Bizler sizleri çok özledik. Biliyoruz ki sizler de bizleri, okullarınızı, arkadaşlarınızı ve öğretmenlerinizi çok özlediniz. Hep beraber salgın kurallarına uyduğumuz takdirde Sayın Bakanımız Ziya Selçuk'un da söylediği gibi 15 Şubat'ta 2.dönem için okullarımızda tekrar bir araya gelmiş olacağız. Lütfen ailelerinizle birlikte salgın kurallarına dikkat edin!

              Saygıdeğer Velilerimiz,

         Öğrencilerimizi, sadece dijital ortamda ulaşacakları karne notları ile değerlendirmeyin. Bu notlar öğrencilerimizin değerlerini, davranışlarını ortaya koymaz. Onların değerlerini ve davranışlarını en güzel şekilde yönlendirebilmek daha önemlidir. Notlar değiştirilebilir ama kaybedilen değerlerin ve güvenlerin tekrar elde edilmesi çok zordur.

             Bu düşüncelerle bu süreçte gayretleri için tüm kurum yöneticilerimiz ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor, öğrencilerimizin tatili en güzel şekilde geçirmelerini diliyor ve velilerimize selamlarımı iletiyorum. İyi tatiller!

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.