KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖGEP KAPSAMINDAKİ "KÜLTÜR VE MEDENİYETİMİZİN YANSIMALARI" SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

YÖGEP kapsamında İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz planlaması doğrultusunda ilimize bağlı tüm İmam Hatip Okulu yöneticilerine yönelik olarak Halit Bekiroğlu tarafından 'Kültür ve Medeniyetimizin Yansımaları' konulu çevrim içi seminer gerçekleştirildi.
YÖGEP KAPSAMINDAKİ

Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'nün geliştirdiği Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) kapsamında ve İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzün planlaması doğrultusunda Nisan ayı faaliyeti olarak ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Yazar Halit Bekiroğlu tarafından "Kültür ve Medeniyetimizin Düşünceye, Varlığa, İnsana, Eğitime, Bilime, Sosyal Hayata, Şehre, Sanata, Mimariye, Dil Ve Edebiyata Yansımaları" konulu çevrim içi seminer gerçekleştirildi.

            Yazar Halit Bekiroğlu'nun konuşmacı olduğu çevrim içi seminere, İl Millî Eğitim Müdürümüz Cemal Yılmaz ve ilimiz genelindeki İmam Hatip Okulu yöneticileri katıldı.

30-04-202130-04-202130-04-202130-04-2021

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.