KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTWİNNİNG KAYSERİ BÖLGESEL KONFERANSI'NA KATILDIK

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde yapılan eTwinning projelerinde örnek olarak kabul edilen çalışmalarda bulunan öğretmenlerimiz, eTwinning Kayseri Bölgesel Konferansı'na katıldı.
eTWİNNİNG KAYSERİ BÖLGESEL KONFERANSI'NA KATILDIK

İlimizde eTwinning çalışmalarında örnek projeler hazırlayan öğretmenlerimiz, 11-13 Haziran tarihleri arasındaki eTwinning Kayseri Bölgesel Konferansı'na davet edildi. Davete katılan ve örnek çalışmalar sergileyen ilimiz öğretmenleri, hazırlanan stantta Eğitim Teknolojileri Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı M. Hakan Bücük, eTwinning Türkiye Koordinatörü Mehmet Fatih Döğer ve UDS görevlilerine projelerimizi tanıttı.

İlimizde başlatılan eTwinning çalışmalarına yeni başlayan öğretmenlerimize proje yazmayı öğrenmelerinde büyük katkı sağlayan "Bana Kahramanmaraş'ı Anlat" projesi ilimizi her yönüyle tanıtan 16 alt projeden oluştu. Konferansta bu alt projelerimizden "The cuisine of Kahramanmaraş is universal" ve "7 Güzel Adam" projeleri ile "Surviving to Istanbul" projeleri, katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

16-06-202116-06-202116-06-2021

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.