KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARDA UYUM EĞİTİMİ KAPSAMINDA YAHYA KEMAL İLKOKULUMUZA ZİYARET

İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Akif Bulut, Yahya Kemal İlkokulu'nu ziyaret ederek uyum eğitiminde olan 1. sınıf öğrencilerini ziyaret etti.
OKULLARDA UYUM EĞİTİMİ KAPSAMINDA YAHYA KEMAL İLKOKULUMUZA ZİYARET

1. sınıf öğrencileriyle yakından ilgilenen İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Akif Bulut, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Adem Öztürk ve Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hacı Yaşık, minik öğrencilere pandemi dolayısıyla sağlıklarına dikkat etmelerini, iyi ve örnek birer öğrenci olarak kurallara uymalarını tavsiyesinde bulundular.

Okullarda gereken tüm tedbirlerin alındı.

Ziyaret sonrası öğretmenlerle bir araya gelen Akif Bulut, okullarda gereken tüm tedbirlerin alındığını belirterek, "Okulun ilk günlerinde mini mini birinci sınıf öğrencilerimizin coşkusuna ortak oluyor, onlarla birlikte aynı heyecanı bizler de yaşıyoruz. Okullarımız hijyen kurallarına uygun bir şekilde düzenlendi. Çocuklarımız sizlere emanet. O emanetlere en güzel şekilde sahip çıkıyorsunuz. Sınıf öğretmenliği bu anlamda harika bir branş. Minik yavrularımızın samimiyetini, güzelliğini daha iyi hissediyoruz ve onların ilk eğitimcileri bizleriz. Öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirdiğinizi biliyorum. Bu anlamda Yahya Kemal İlkokulu'nu yapmış olduğu örnek çalışmalarla biliyoruz. Bu güzelliklerde de siz değerli lider öğretmenlerin emeği var. Hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

02-09-202102-09-202102-09-202102-09-202102-09-2021

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.