KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ, DULKADİROĞLU RAM'I ZİYARET ETTİ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman, Dulkadiroğlu Rehberlik ve Araştırma Merkezi'ni (RAM) ziyaret ederek kurum personelleri ile bir araya geldi.
İL MÜDÜRÜMÜZ, DULKADİROĞLU RAM'I ZİYARET ETTİ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman, ziyaretlerini sürdürüyor.

Beraberindeki İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Zekeriya Kahveci ile Dulkadiroğlu Rehberlik ve Araştırma Merkezi'ni (RAM) ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman, kurum personelleri ile tanışmasının ardından öncelikle yerel hedef içerik hazırlama komisyonunda görevli rehber öğretmenlerimize özverili çalışmaları için teşekkür etti.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman, insanı anlayan, eğitimi şekillendiren ve bu camia içerisinde oldukça zor bir görevi ifa eden rehber ve özel eğitim öğretmenlerimizin daima yanında olduğunu vurgulayarak, "Hayatın içerisinde tüm renkler ayrı birer mana taşıyor. Özel gereksinimli bireyler de kendi dünyasında çok önemli mesajları barındırıyor ve onların gizil dünyalarına inebilmek, gerçekten büyük bir ehemmiyet taşıyor." dedi.

Bakanlığımızın özel eğitim alanında yaptığı çalışmalar sayesinde çok önemli merhalelerin kat edildiğini ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman,  toplumsal farkındalığımızı geliştirdiğimiz sürece de özel eğitim çalışmalarının daha da ileri düzeye taşınacağını vurguladı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman, Dulkadiroğlu Rehberlik ve Araştırma Merkezi'ni gezerek ziyaretini sonlandırdı.

02-10-202102-10-202102-10-202102-10-202102-10-2021

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.