KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GAZİ ORTAOKULU İSKUR SPOR SALONU'NUN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İskur Group desteği ile yenilenen Gazi Ortaokulu İskur Spor Salonu'nun açılışı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman, İskur Group İnsan Kaynakları Direktörü Oğuz Tor ve İskur Group Yetkilisi Ziya Karpuzoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirildi.
GAZİ ORTAOKULU İSKUR SPOR SALONU'NUN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

            1975 yılında Gazi Ortaokulu'ndan mezun olan İskur Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Kurtul'un eski okuluna yaptığı destek ile gerçekleştirilen yenilikler sayesinde Gazi Ortaokulu İskur Spor Salonu kapılarını öğrencilerine açtı.

            Bu vesile ile yapılan açılış törenine İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman, İskur Group İnsan Kaynakları Direktörü Oğuz Tor, İskur Group Yetkilisi Ziya Karpuzoğlu, Onikişubat İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Enver Gökşen, öğretmenler, öğrenciler ve bazı velilerimiz katıldı.

            Törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Okul Müdürü Turgut Özer'in ardından İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman katılımcılara seslendi. Öğrencilerimizi sadece akademik olarak değil, sosyal ve sportif olarak da geliştirmeye çalıştıklarını ifade eden İl Müdürümüz Yusuf Kahraman, "Bizler öğrencilerimizin her alanda becerikli birer birey olarak yetişmesini gerçekten önemsiyoruz. Çünkü inanıyoruz ki onların içinde dünya şampiyonu güreşçiler, voleybolcular, futbolcular veya basketbolcular çıkacak. Şampiyonlar durduk yerde çıkmıyor. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Sağlıklı ve başarılı birer birey olmak istiyorsak spora yeteri kadar önem vermemiz gerekiyor. Bu bakımdan spor salonlarının önemi de daha fazla artıyor." diye konuştu.

Öğretmenler olarak öğrencilerdeki yeteneğin, becerinin ortaya çıkmasını istediklerini belirten İl Müdürümüz Yusuf Kahraman, "Bu becerileri ve kabiliyetleri ortaya çıkarabilmek için elimizdeki imkânları ortaya koyuyoruz. Bazen bizim gücümüzün yetmediği yer de oluyor ve burada da iş adamlarımız bizlere destek oluyor. Buradaki salona önemli katkılar sağlayan İskur Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Kurtul ve diğer yöneticilerimize, bu katkının yapılmasına ön ayak olan idareci ve öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Salonumuz okulumuza hayırlı olsun." diyerek sözlerini noktaladı.

İskur Group İnsan Kaynakları Direktörü Oğuz Tor ise İskur Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Kurtul'un bu okuldan mezun olmasının çok kıymetli olduğunu ifade ederek, "Bu okula destek vermek, bizim için zevk vericiydi. Çocuklarımızın gözlerindeki coşkuyu ve sevinci görmek, bizi bir kat daha mutlu etti. Umarım başarılarla dolu anıların yaşanacağı bir salon olur. Okulumuza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.

            Konuşmaların ardından açılış kurdelası kesilerek salon kullanıma açıldı. Salonda yapılan yeniliklerin gezilmesinin ardından program sona erdi.

22-11-202122-11-202122-11-202122-11-202122-11-202122-11-202122-11-202122-11-202122-11-202122-11-202122-11-2021

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.