KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ YUSUF KAHRAMAN'IN YENİ YIL MESAJI

Acı ve sevinç dolu birçok tecrübesi ile 2021 yılını artık geride bıraktık. Geçen her zamanın tecrübesinden dersler çıkararak geleceğe daha emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Bununla birlikte yeni yıla girerken ümitlerimiz, heyecanlarımız ve beklentilerimiz de yenileniyor.
MÜDÜRÜMÜZ YUSUF KAHRAMAN'IN YENİ YIL MESAJI

2021 yılında salgın nedeni ile yüz yüze eğitimde yaşadığımız problemleri, 2021-2022 eğitim ve öğretim yılı başlangıcından bu yana Sayın Bakanımız Mahmut Özer'in de kararlılığı ile aşmış bulunuyor ve yüz yüze eğitime devam etme kararlılığımızı hâlen sürdürüyoruz. Yeni yılda da yüz yüze eğitime devam edebilmek adına öğretmen, öğrenci ve velilerimizin hassasiyetlerinin ve desteklerinin artarak devam etmesini diliyoruz.

2021-2022 eğitim ve öğretim yılının hemen öncesinde başlamış olduğum Millî Eğitim Müdürlüğü görevimi, şimdiye kadar taşıdığım sorumluluk bilinciyle daha fazla samimiyet ve daha fazla gayretle yerine getirmeye devam edeceğim.

Bu vesilelerle birbirinden güzel duygu, düşünce ve ümitlerle karşıladığımız 2022 yılının öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, tüm eğitim çalışanlarımız ve velilerimiz başta olmak üzere ülkemize, milletimize ve insanlığa sağlık, mutluluk, başarı, kardeşlik, huzur ve esenlikler getirmesini diliyorum.

 

                                                                                                 Yusuf KAHRAMAN

                                                                                                    İl Millî Eğitim Müdürü

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.