KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ÇEVREME DUYARLIYIM, DEĞERLERİME SAHİP ÇIKIYORUM" PROJESİ

Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ve Temel Eğitim Genel Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl ve İlçe Müdürlükleri ile Diyanet Gençlik Merkezleri iş birliğinde gerçekleştirilecek olan 'Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum' projesi ile ilgili bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı.


Müdürlüğümüz Sait Kırmacı Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantı, İl Millî Eğitim Müdürlüğü Din Öğretimi Şube Müdürümüz Ramazan Sertpolat, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörleri, İl Müftülüğü koordinatörleri, pilot okullarımız olan Nuri Pakdil Ortaokulu, Şehit Ahmet Gülbahar Ortaokulu, Çağlayancerit Ortaokulu ve Ömer Halis Demir YİBO okul müdürleri ve proje koordinatörlerinin katılımıyla yapıldı.

"Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum" projesinin protokolü, millî eğitimin genel amaçları doğrultusunda, 1739 sayılı Temel Eğitim Kanunu çerçevesinde öğrencilerimizin gelişimine katkı sağlamak amacıyla Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ve Temel Eğitim Genel Müdürlüğü koordinesinde, Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı Gençlik ve Spor İl ve İlçe Müdürlükleri, Diyanet İşleri Başkanlığı'na bağlı Diyanet Gençlik Merkezleri iş birliğinde gerçekleştirilmek üzere imzalandı.

Bu kapsamda ilimizde paydaşlarımızla birlikte yapılacak çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunmak amacıyla yapılan toplantı, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Din Öğretimi Şube Müdürü Ramazan Sertpolat'ın açılış ve selamlama konuşmasıyla başladı. Ardından Proje İl Koordinatörü Turgay Duz'un bilgilendirme sunumuyla toplantı devam etti. Sonrasında İl Müftülüğü Koordinatörü Zafer Önder değerlendirmelerde bulundu.

Toplantıda projenin uygulanmasına dair planlama yapılarak çalışma takvimi oluşturuldu.

07-01-202207-01-2022

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.