KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KSÜ İLE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörlüğü arasında eğitim ve öğretimde iş birliği protokolü imzalandı.
KSÜ İLE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Kahramanmaraş Valiliği'nde gerçekleştirilen protokol imza törenine Valimiz Ömer Faruk Coşkun, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can katıldı.

Kahramanmaraş Valimiz Ömer Faruk Coşkun'un himayesinde gerçekleştirilen protokol, eğitim ve öğretim, eğitim yönetimi, ar-ge ve bilişim, sosyal ve kültürel etkinlikler, sağlık ve beslenme olmak üzere beş temel alanda yapılacak çalışmaları kapsıyor. Diğer taraftan protokol, bugünden itibaren uygulamaya konulacak.

Protokol ile ilgili görüşlerini belirten İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman, eğitimin en önemli ayaklarından olan üniversiteler ile iş birliği yapmanın okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim düzeylerimizdeki öğrencilerimize katkı sağlayacağını belirterek, "Eğitim çok yönlü bir alan olduğu için birçok faktörden olumlu veya olumsuz etkilenebiliyor. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) ile yapacağımız iş birliği sayesinde öğrencilerimize okul ile tanışmaya başladıkları ilk günden itibaren ortaöğretim son sınıftan mezun oluncaya dek daha renkli fırsatlar sunmayı ümit ediyoruz." ifadelerini kullandı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman, protokole destek veren Kahramanmaraş Valimiz Ömer Faruk Coşkun'a ve protokol ortağı KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can'a teşekkür ederek sözlerine son verdi.

Protokole ulaşmak için tıklayınız. 

15-02-202215-02-202215-02-202215-02-2022

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.