KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ENERJİ VERİMLİLİĞİ" YARIŞMASINDA TÜRKİYE 2.Sİ OLDU

'Enerji Verimliliği' konulu resim yarışmasında Türkiye 2.si olan Yaşar Gölcü İlkokulu öğrencisi Meryem Azra Çetinkaya, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman tarafından kabul edildi.


                Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından ilkokul öğrencileri arasında düzenlenen "Enerji Verimliliği" resim yarışmasına üç resim ile katılan Yaşar Gölcü İlkokulu, 4.sınıf öğrencisi Meryem Azra Çetinkaya'nın eseri ile Türkiye ikinciliği elde etti.

                Elde edilen başarı nedeniyle öğrenci Meryem Azra Çetinkaya, öğrencinin sınıf öğretmeni Alev Büyükardıç, Okul Müdürü Bekir Güneşlice ile Müdür Yardımcısı Zahide Karaköse, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman tarafından makamda kabul edildi.

                Ziyarette elde edilen başarının kendisini çok mutlu ettiğini ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman, "Öğrencilerimizi her yönüyle geliştirmek bizim en büyük idealimizdir. Akademik çalışmaların yanında yetenek ve becerilerini geliştiren, bunları ortaya koyan öğrencilerimizin artmasını diliyoruz. Bu anlamda öğrencimiz Meryem Azra Çetinkaya'nın elde ettiği başarı da çok anlamlı. Kendisini gönülden tebrik ediyor, bu başarıda emeği geçen öğretmen ve idarecilerimizi de kutluyorum." diye konuştu.

                Ziyaretin sonunda öğrenci ve öğretmenlere İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman tarafından hediye takdim edildi.

01-03-202201-03-202201-03-202201-03-202201-03-202201-03-2022

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.