KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"TEL HALAT İMALAT ELEMANI KURSU"NA ZİYARET

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman, beraberindeki KMESOB Sandalyeciler Odası Başkanı Mehmet Geçkil ve Bakırcılar Odası Başkanı Selamet Atlı ile Bakırcılar Odası tarafından Dulkadiroğlu Halk Eğitimi Merkezi aracılığı ile İMEP kapsamında açılan "Tel Halat İmalat Elemanı Kursu"nu ziyaret etti.


Ziyarete İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman, KMESOB Sandalyeciler Odası Başkanı Mehmet Geçkil ve Bakırcılar Odası Başkanı Selamet Atlı'nın yanı sıra İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Kemal Kösekul, Dulkadiroğlu Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Fevzi Oğuz ile İstihdam için Mesleki Eğitim Programı (İMEP) İl Koordinatörü Gül Ayşe Yetmez de katıldı.

Ziyaret sırasında kursiyerler ile sohbetlerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman, İMEP kapsamında Dulkadiroğlu Halk Eğitimi Merkezi aracılığı ile açılan kurslar sayesinde daha kalifiye çalışanların yetişeceğini belirterek, işletmelerin bu anlamdaki sorunlarının ortadan kalkacağını ifade etti.

KMESOB Sandalyeciler Odası Başkanı Mehmet Geçkil ise İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği (KMESOB) arasında daha önceden imzalanmış olan "Mesleki Eğitim Protokolü" kapsamında "Tel Halat İmalat Elemanı Kursu"nu faaliyete geçirdiklerini kaydederek, yapılan protokolün verimli çalışmalara imkân sağladığını belirtti.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

23-03-202223-03-202223-03-202223-03-202223-03-202223-03-2022

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.