KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZÜN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

İstikbâlimizin Mimarı, Sevgi ve Fedakârlığın Timsali Sevgili Öğretmenlerim, Kıymetli Meslektaşlarım!
İL MÜDÜRÜMÜZÜN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Ülkemizin ve milletimizin geleceğinin inşasına her zaman olduğu gibi bugün de öncülük etmektesiniz. Bugünün çocukları, yarının büyükleri olacak nesillerimizi ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa en faydalı bir şekilde yetiştirme gayretleriniz takdire şayandır.

Sizler eğitimin sıradan bir unsuru değil, ana karakterisiniz. Bu mukaddes mesleğin tüm maddî ve manevî sorumluluklarını sırtlayarak öğrencilerimizin yollarını aydınlatmak, onları kültürlü, bilgili ve erdemli bir şekilde geleceğe hazırlamak, ülkesini ve milletini seven, millî ve manevî değerlere bağlı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak adına göstermiş olduğunuz gayretler, zaman kavramına takılmadan her an devam ediyor.

Eğitimin her aşamasında öğrencilerimize, velilerimize ve bizlere büyük bir güç verdiniz. Biz de sizlerden aldığımız bu güçle eğitim sürecini en dinamik bir şekilde sürdürmenin çabası içerisindeyiz. Bu süreçte her şartta vicdanıyla yol alan, şefkatiyle güven veren her bir öğretmenime şahsım, öğrencilerim, velilerim ve bütün milletim adına tek tek teşekkür ederim.

Meslektaşınız olmamın, benim için büyük bir gurur kaynağı olduğunu bilmenizi isterim.

Bu duygularla yarınlarımızı aydınlatmak yolunda gayretlerini esirgemeyen ilim, irfan ve kültür ordusu tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü en içten dileklerimle kutlarım.

 

                                                                           Yusuf KAHRAMAN

                                                                         İl Millî Eğitim Müdürü

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.