KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLER GÜNÜ VESİLESİ İLE ÖĞRETMENLERİMİZE ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRİLDİ

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle şehit öğretmenimiz Hanifi Çakallıoğlu'nun ailesi ziyaret edildi. Bunun yanında ilimizde görev yapan en genç ve en deneyimli öğretmenler ile huzurevinde yaşayan öğretmenlerimize ziyaret gerçekleştirildi.
ÖĞRETMENLER GÜNÜ VESİLESİ İLE ÖĞRETMENLERİMİZE ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRİLDİ

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Müdürlüğümüzce çeşitli faaliyetler yapıldı. Öncelikle Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Şube Müdürümüz Özmen Güler, ilimizde görev yapan ve en genç öğretmen olan Onikişubat Şevket Bulut İlkokulu Okul Öncesi Öğretmeni Faruk Kılıç ile en deneyimli öğretmen olan Onikişubat Erdem Beyazıt Anadolu Lisesi Almanca Öğretmeni Ahmet Solak'ı görev yaptıkları okullarında ziyaret ederek 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.

Diğer ziyaret ise Gülizar Şamil Aktaş Anadolu Lisesi Okul Müdürü Melih Atılgan tarafından şehit öğretmenimiz Hanifi Çakallıoğlu'nun ailesine gerçekleştirildi ve şehidimiz anıldı. Okul Müdürü Melih Atılgan ve öğrencileri, huzurevinde yaşayan Selami Ekmekci ve Osman Çetin öğretmenlerimizi huzurevinde ziyaret ederek 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Şube Müdürümüz Özmen Güler, Onikişubat İlçe Millî Eğitim Müdürü Enver Gökşen ve İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Ahmet Akküncü, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle uzun süredir tedavi gören Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu Sınıf Öğretmeni Aynur Sarkuş evinde ziyaret ederek hem geçmiş olsun dileklerini ilettiler hem de 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladılar.

25-11-202225-11-202225-11-202225-11-202225-11-2022

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.