KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ KAHRAMAN'IN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

İL MÜDÜRÜMÜZ KAHRAMAN'IN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

İletişim ve etkileşimin zirve noktasını yaşadığı günümüzde gazetecilik, insanlara haber ve bilgi akışı sağlamak gibi çok yönlü bir misyonu içermektedir. Basın mensuplarımız, bu önemli misyonu büyük bir özveri ile gerçekleştirmektedir.

Kamuoyunun doğru bilgiye ulaşmasını sağlamada önemli bir rolü olan; tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlâk kurallarına uygun bir şekilde çalışmalarını sürdüren basın mensuplarımızın, toplumsal kalkınmanın ve gelişimin sağlanmasında büyük bir yeri vardır.

Bu önemli misyon uğruna kolay ve zor her türlü şartta görevlerini yerine getirmeye çalışan gazetecilerimiz, mesai saati gözetmeksizin vatandaşlarımızı bilinçlendirmek ve her konuda haberdar etmek için fedakârca çalışmaktadırlar. Kamuoyunu doğru bilgilendirmek maksadıyla her şart altında görevini yapmaya çalışan gazeteci arkadaşlarımızın özverileri takdire şayandır.

Ülkemizin ve Kahramanmaraşımızın sorunlarını, ihtiyaçlarını ve taleplerini dile getiren, kamuoyuna aktaran ve sorunların çözümünde önerileriyle toplumumuzun adeta gören gözü, işiten kulağı olan gazetecilerimizin işlerinde kolaylıklar, görevlerinde başarılar dilerim.

Bu vesile ile tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlarım.

 

Yusuf KAHRAMAN

İl Millî Eğitim Müdürü

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.