KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZ DEPREMZEDELERE SAÇ BAKIM VE TIRAŞ HİZMETİ VERİYOR

Onikişubat Boğaziçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri, "Meslek Lisesi Öğrencileri Hayata Dokunuyor Projesi" kapsamında ilimizde kurulan çadır kentleri rutin aralıklarla ziyaret ederek vatandaşlarımıza saç bakım ve tıraş hizmeti veriyor.
ÖĞRENCİLERİMİZ DEPREMZEDELERE SAÇ BAKIM VE TIRAŞ HİZMETİ VERİYOR

Kahramanmaraş merkezli deprem öncesinde ayda bir defa olmak üzere huzurevleri, anaokulları ve rehabilitasyon merkezlerindeki öğrenci ve vatandaşlarımıza saç bakımı ve tıraş hizmeti veren Onikişubat Boğaziçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mesleki Eğitim Programı Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Alanı Erkek Kuaförlüğü Dalı öğrenci ve öğretmenleri, depremin ardından depremzede vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladı.

"Meslek Lisesi Öğrencileri Hayata Dokunuyor Projesi" kapsamında ilimizde kurulan çadır kentlerdeki vatandaşlarımıza hizmet veren öğrenci ve öğretmenler, geçtiğimiz günlerde Atasay Karaziyaret, Yahya Kemal ve TüvTürk çadır kentlerinde kalan vatandaşlarımızın saç bakım ve tıraşlarını gerçekleştirdi.

Depremzede vatandaşlarımızın hayatına dokunmaya çalışan öğrenci ve öğretmenlerimiz, depremin izlerinin bir an evvel silinmesi için gayretlerini sürdürmeye devam edeceklerini belirttiler. Saç bakım ve tıraş hizmeti alan vatandaşlarımızın ise verilen hizmetten dolayı memnun oldukları gözlendi.

25-03-202325-03-202325-03-202325-03-202325-03-202325-03-2023

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.