KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Geneli Okul Öncesi Eğitim Kurumlarının 2024-2025 Eğitim Öğretim Yılına Ait Katkı Payı Tespit Komisyon Kararı
![İl Geneli Okul Öncesi Eğitim Kurumlarının 2024-2025 Eğitim Öğretim Yılına Ait Katkı Payı Tespit Komisyon Kararı](/www/images/mansetresim.png)
02.05.2024 tarihli ve 101488950 sayılı Valilik Onayı ile oluşturulan Katkı Payı Tespit Komisyonu, 3 Mayıs 2024 Cuma günü saat 9.30'da İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf KAHRAMAN başkanlığında Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda toplanmıştır. Toplantıda Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliğinin 67. maddesi gereğince ekli belgede gösterilen kararlar almıştır.
Belgeye ulaşmak için bağlantıya tıklayınız.