KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Genelinde Açılacak Olan “Destekleme ve Yetiştirme Kursları” Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürlüğünde Yapılan Toplantıda, İl Genelinde Açılacak Olan “Destekleme ve Yetiştirme Kursları” Kılavuzu İncelenerek Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Değerlendirildi. 
İl Genelinde Açılacak Olan “Destekleme ve Yetiştirme Kursları” Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt başkanlığında yapılan “Destekleme ve Yetiştirme Kursları” toplantısında, Kurs kılavuzu ayrıntılı incelenerek, yetiştirme kursları ile ilgili İlimiz genelinde yapılması gereken hususlar görüşülerek gerekli tedbirlerin alınması değerlendirildi. 

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt; “Açılacak kursların, kılavuzda belirtilen takvim doğrultusunda iş ve işlemlerinin yürütülmesi gerektiğini belirterek, kurslarla ilgili Millî Eğitim Bakanlığının bir kurs modülü hazırladığını, her türlü işlemlerin modül üzerinden takip edileceğini, destekleme ve yetiştirme kursları açacak okulların şu anda belirlenmesi gerektiğini söyleyerek, bu kursların açıldıktan sonra verimli bir şekilde yürütülmesi ve takip edilmesi gerekmektedir.” dedi.

 

MEBBİS Yöneticisi Yakup Kaman, kurs modülünü tanıtarak, toplantıya katılan İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri kılavuz kapsamında yapılması gerekenler ve karşılaşılabilecek hususlar konusunda karşılıkla mütalaa da bulundular. 

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.