KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürlüğünde Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt; Kurban Bayramı Dolayısıyla Düzenlenen Bayramlaşma Töreninde, Kurum Personelinin Bayramını ve 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılını Kutladı.  
İl Millî Eğitim Müdürlüğünde Bayramlaşma Töreni Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürlüğü M.Sait Kırmacı Toplantı salonunda gerçekleşen bayramlaşma töreninde, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt; “Hepinizin geçmiş bayramını kutluyor, daha nice sağlıklı, huzurlu bayramları ailelerinizle birlikte geçirmenizi temenni ediyorum. 

 

Bayramlar birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeniden güç kazandığı, milli ve manevi değerlerimizin özenle yaşatıldığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının perçinleştiği müstesna günlerimizdir. Yaşamış olduğumuz bu bayram, İnşallah kardeşliğe, birliğe ve beraberliğe vesile olmuştur. 

 

Değerli arkadaşlar, bugün aynı zamanda Eğitim-Öğretim yılının başladığı ilk gün olması dolayısıyla tüm öğrenci ve eğitim çalışanlarının Eğitim-Öğretim yılının kazasız, belasız geçmesini temenni ediyorum. 

 

Hep birlikte Kahramanmaraş Eğitimine daha gayretli bir şekilde hizmet etmeliyiz. Eğitim camiası olarak biz bir aileyi, hiçbir ferdimize sıkıntı gelmeden, gerekli tedbirleri alarak güzel çalışmaları birlikte başaracağız.” dedi.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt; Maarif Müfettişleri Başkanı ve Başkan Yardımcıları, Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve tüm Millî eğitim çalışanları ile tek tek bayramlaşarak, bayramlarını kutladı.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.