KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe MEBBİS Yöneticileriyle Tanışma ve Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Milli Eğitim Bakanlığının 19/08/2014 tarih ve 3450052 sayılı MEBBİS Yöneticileri Yönetmeliği kapsamında ilçelerde görevlendirilen İlçe MEBBİS Yöneticileri ile toplantı yapıldı.
İlçe MEBBİS Yöneticileriyle Tanışma ve Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Milli Eğitim Bakanlığının 19/08/2014 tarih ve 3450052 sayılı MEBBİS Yöneticileri Yönetmeliği kapsamında ilçelerde görevlendirilen İlçe MEBBİS Yöneticileri ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü 12 Şubat toplantı salonunda Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sıddık Şirikçi başkalığında ve Koordinatör MEBBİS İl Yöneticisi Yakup Kaman tarafından toplantı yapıldı.

 

Toplantıda, Müdür Yardımcısı Sıddık Şirikçi yeni görevlendirilen ilçe MEBBİS yöneticilerine yeni görevlerinin hayırlı olması temennilerinde bulunarak, görevlerini yönetmelikler çerçevesinde bilgi ve işlem güvenliği esasları doğrultusunda yapmalarını isteyerek toplantıya başladı.

 

İlçe MEBBİS Yöneticilerine Koordinatör MEBBİS İl Yöneticisi Yakup Kaman tarafından İlçe MEBBİS Yönetici yönetmeliği kapsamında görev tanımları, görevlendirme ve çalışma esasları ile sorumlulukları hakkında bilgi vererek bir takım ruhu ile çalışarak başarılı olacaklarını ifade etti. Ayrıca bilişim ve otomasyon sistemleri kullanımı ve yetkileri hakkında sunum yaptı.

 

Toplantıya katılan ilçe MEBBİS yöneticilerine görevlerin başarılar dileğiyle Yakup Kaman başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürlüğü MEBBİS bölümü gezdirildi ve çalışma sistemleri hakkında bilgiler verildi.

 

Yenişehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. 46060/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.