KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLERİMİZ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Cemal Yılmaz, İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz ile çeşitli konularda değerlendirmelerde bulunmak üzere toplantı gerçekleştirdi.![İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLERİMİZ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2021_07/28142640_1.jpg)
Mado Akdeniz Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi'nde yapılan toplantıya 11 İlçe Millî Eğitim Müdürümüz katıldı.
Toplantıda 2020-2021 eğitim-öğretim yılı, Telafide Ben de Varım faaliyetleri, Okulum Temiz Belgesi çalışmaları ve 2021-2022 eğitim-öğretim yılı hazırlık çalışmaları hakkında değerlendirmeler yapıldı.