KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kahramanmaraş Bilgi ile Buluşuyor Yarışması Şartnamesi Yayınlandı

"Kahramanmaraş Bilgi ile Buluşuyor Projesi” kapsamında yapılacak olan Kitap Okuma Yarışmasında okutulacak kitaplar, katılım şartları, yarışma takvimi, sınav yönergesi ve ödüller konusunu kapsayan Yarışma Şartnamesi hazırlanmıştır.
Kahramanmaraş Bilgi ile Buluşuyor Yarışması Şartnamesi Yayınlandı

Valilik Makamının 14/11/2014 tarih ve 5311463 sayılı Olurları ile 2014 – 2015 eğitim-öğretim yılında İl geneli ilkokul-ortaokul ve ortaöğretim kurumlarımızda uygulanacak olan “Kahramanmaraş Bilgi ile Buluşuyor Projesi” kapsamında yapılacak olan Kitap Okuma Yarışmasında okutulacak kitaplar, katılım şartları, yarışma takvimi, sınav yönergesi ve ödüller konusunu kapsayan Yarışma Şartnamesi hazırlanmıştır.

 

Gerçekleştirilecek tüm çalışmalarla ilgili faaliyet takvimleri ayrıntılı olarak paylaşılacaktır. Projeyle ilgili tüm materyallere müdürlüğümüzün web sayfasındaki ARGE /Projeler/Kahramanmaraş Bilgi ile Buluşuyor linkinden ulaşabilirsiniz.

 

"Kahramanmaraş Bilgiyle Buluşuyor" Yarışması Şartnamesi Yayınlandı. Tıklayınız.

Yenişehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. No1 46060/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.