KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi ile ilgili MAYIS Ayı Örnek Dokümanlar Yayınlandı
![Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi ile ilgili MAYIS Ayı Örnek Dokümanlar Yayınlandı](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_30142426_duyurukapak.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimi tarafından hazırlanan ve il genelindeki okul/kurumlarımızda uygulanan “Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi” ile ilgili MAYIS ayı belgeleri sitemize yüklenmiştir.
Not:
Ödüllendirme Sürecine Dahil Olmak İsteyen Okullarımız, 25-29 Mayıs 2015 tarihleri arasında çalışmalarını ( klasör halinde) İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Proje Yürütme Kurulu’ na teslim etmesi gerekmektedir.
Belgeleri indirmek için tıklayınız.