KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KAHRAMANMARAŞ VEFA DESTEK GRUBU
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cemal Yılmaz, İlimiz Vefa Destek Grubu ile birlikte ihtiyaç sahibi olan ailelere yardımda bulundu.![KAHRAMANMARAŞ VEFA DESTEK GRUBU](/meb_iys_dosyalar/2020_05/14130941_2.jpg)
Müdürümüz Cemal Yılmaz; 500'den fazla vefakârca canı gönülden görev yapan tüm Vefa Destek Grubu çalışanları, öğretmen ve diğer personellerimize bu hayırlı hizmette görev aldıkları için onlarla gurur duyduğunu ifade ederek teşekkür etti.