KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kayıp Resmi Mühür ve Beratlar

Kayıp Resmi Mühür ve Beratlar

   Türkiye geneli Bakanlığımıza bağlı eğitim kurumlarında kaybolan veya çalınan resmi mühür ve beratların listesi aşağıda belirtilmiştir.                                              

Kaybolan veya çalınan resmi mühür ve beratlarla herhangi bir usulsüz işlem yapılmaması için söz konusu mühür ve beratlara ait aşağıdaki liste Müdürlüğümüz web sitesinde yayınlanmıştır.

 

1            Samsun        Asarcık            Halk Eğitim Müdürlüğü            MÜHÜR / BERAT     
2 Şanlıurfa    Bozova    Köseşahin İlkokulu Müdürlüğü            MÜHÜR / BERAT
3 İzmir  Bergama Özel Bergama Uğur İlkokulu Müdürlüğü       MÜHÜR / BERAT
4 İzmir  Bergama Özel Bergama Uğur Ortaokulu Müdürlüğü        MÜHÜR / BERAT
5 İzmir  Bergama Özel Bergama Uğur Anadolu Lisesi Müdürlüğü               MÜHÜR / BERAT
6 Diyarbakır Kulp Merkez İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
7 Sakarya Hendek Tuzak İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
8 Ordu Akkuş

Taşoluk İlköğretim Okulu Müdürlüğü,

Dağyolu İlkokulu Müdürlüğü,

Akpınar Gültepe İlkokulu Müdürlüğü,

Kurtboğaz Asakboyu İlköğretim Okulu Müdürlüğü,

Gürgenliyatak İlkokulu Müdürlüğü.

 

MÜHÜR / BERAT
9 Mersin Mezitli

Özel Basut Ortaokulu Müdürlüğü

MÜHÜR / BERAT
10 Şanlıurfa Siverek

Nohut Karacadağ İlkokulu Müdürlüğü,

Çaylarbaşı İlkokulu Müdürlüğü,

Çaylarbaşı Ortaokulu Müdürlüğü,

Dardağan İlkokulu Müdürlüğü.

MÜHÜR / BERAT
11 Bitlis Merkez

Alaniçi Yenice Mezrası  İlkokulu Müdürlüğü

MÜHÜR / BERAT
12 Samsun Alaçam

Alaçam Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü

MÜHÜR / BERAT
13 Diyarbakır Bağlar

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kiptaş

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü

MÜHÜR / BERAT
14 Batman Sason

Günlüce İlkokulu Müdürlüğü   

MÜHÜR / BERAT
15 Bingöl Genç

Borsa İstanbul Yayla Ortaokulu Müdürlüğü

MÜHÜR / BERAT
16 Ordu Ünye Özel Ünye  Sınav Anaokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
17 Ordu Ünye Özel Ünye Sınav İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
18 Ordu  Ünye Özel Ünye Sınav Ortaokulu  Müdürlüğü    MÜHÜR / BERAT
19 Ordu Ünye Özel Ünye Sınav Anadolu Lisesi Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
20 Adıyaman Merkez Boğazözü İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
21 Adıyaman Merkez Börgenek İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
22 Ordu Ünye Özel Ünye  Sınav Anaokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
23 Ordu Ünye Özel Ünye Sınav İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
24 Ordu Ünye Özel Ünye Sınav Ortaokulu Müdürlüğü  MÜHÜR / BERAT
25 Ordu Ünye Özel Ünye Sınav Anadolu Lisesi Müdürlüğü  MÜHÜR / BERAT
26 İstanbul Arnavutköy Sazlıbosna İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
27 Diyarbakır Çermik Şehit Ömer Yaman Ortaokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
28 Diyarbakır Ergani Üzümlü İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
29 Diyarbakır Karapınar Tevcan Kıraç İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
30 Aydın Köşk Başçayır İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
31 Afyonkarahisar Çay Pazarağaç İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
32 İstanbul Başakşehir

Özel Bahçeşehir Liderler Milletlerarası

Anaokulu Müdürlüğü

MÜHÜR / BERAT
33 İstanbul Başakşehir Özel Bahçeşehir Liderler Milletlerarası İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
34 Şanlıurfa Suruç Aybastı İlköğretim Okulu  Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
35 Kocaeli İzmit Özel Marufoğlu Düş Bahçesi Anaokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
36 Kocaeli İzmit Özel Düş Bahçesi İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
37 Sakarya Adapazarı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
38 Sakarya Adapazarı Taşkısığı İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
39 Sakarya Adapazarı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki

ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü

MÜHÜR / BERAT
40 Şanlıurfa Akçakale

Nusretiye Anadolu Lisesi Müdürlüğü

MÜHÜR / BERAT
41 Şanlıurfa Siverek Savucak İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
42 Sakarya Akyazı Şehit Ahmet Çondul İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
43 Adana Ceyhan Özel Kobel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü  MÜHÜR / BERAT
44 Adana Çukurova Özel Dr.Şahin Bingüllü Temel Lisesi Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
45 Adana Çukurova Özel İlknur Kara İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
46 Adana Çukurova Özel İlknur Kara Portakalcı Ortaokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
47 Adana Çukurova Özel İlknur Kara Anadolu Lisesi   Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
48 Adana Çukurova Özel Çukurova İlknur Kara Fen Lisesi Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
49 Van Edremit

Özel Edremit Birey Anadolu Lisesi Müdürlüğü, 

Özel Edremit Birey Fen Lisesi Müdürlüğü

MÜHÜR / BERAT
50 Şanlıurfa Bozova Yaslıca İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
51 Şanlıurfa Hilvan Çığıllı İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
52 Adıyaman Kahta Bağbaşı İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
53 İzmir  Tire İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
54 İstanbul Büyükçekmece Özel Dino Çakmaktaş Anaokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
55 İstanbul Pendik Özel Kurtköy Saklambaç Anaokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
56 İstanbul Üsküdar Özel Serap Menaz Kıratik (SMK) Anaokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
57 İstanbul Sancaktepe Özel Pusula Anaokulu  Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
58 İstanbul Tuzla Özel Çise Ekolojik Anaokulu  Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
59 İstanbul Başakşehir

Özel Tarçından Maviye Anaokulu

(Özel Bahçeşehir Oniki Çocuk Anaokulu) Müdürlüğü

MÜHÜR / BERAT
60 Batman Beşiri Esence Ortaokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
61 Kilis Merkez Kilis Adalet Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
62 Konya Meram Gödene Toki İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
63 Diyarbakır Çınar Halıören İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
64 Şanlıurfa Viranşehir Gezdik Ortaokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
65 Balıkesir Ayvalık Özel Ayvalık Bahçeşehir Anaokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
66 Balıkesir Ayvalık Özel Ayvalık Deniz İncileri Anaokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
67 Kahramanmaraş Afşin Afşin Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
68 İzmir Konak Eğitim Müfettişleri Başkanlığı Bürosu MÜHÜR / BERAT
69 Samsun Tekkeköy Tekkeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
70 Sakarya Akyazı Erdoğdu İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
71 İstanbul Eyüpsultan Otakçılar Fatma Mehpare Buluğ İlkokulu  Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
72 İstanbul Fatih Cankurtaran Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
73 İstanbul Bağcılar Özel Jasmine Milletlerarası İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
74 İstanbul Bağcılar Özel Jasmine Milletlerarası Ortaokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
75 İstanbul Bağcılar Özel Jasmine Milletlerarası Lisesi Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
76 Manisa Yunusemre Özel Manisa İnci Tanem Anaokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
77 Mersin Akdeniz Zeki Sabah İlkokulu Müdürlüğüne MÜHÜR / BERAT
78 Gaziantep Şehitkamil Özel Gaziantep Us Kare Anadolu Lisesi Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
79 İstanbul Zeytinburnu Atatürk İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
80 Mardin Kızıltepe Kaşıklı İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
81 Şanlıurfa Haliliye Uluhan İmam Hatip Ortaokulu  Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
82 İstanbul Pendik Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
83 İstanbul Şişli Mustafa Sarıgül Ortaokul Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
84 Gaziantep Nizip Tuluktaş İlkokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT
85 Kocaeli İzmit Özel Günizi Anaokulu Müdürlüğü MÜHÜR / BERAT

Yenişehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. No1 46060/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.