KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURUM PERSONELLERİMİZ İFTAR PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman, Kahramanmaraş Olgunlaşma Enstitüsü iftar çadırında gerçekleştirilen programda kurum personellerimiz ile bir araya geldi.
KURUM PERSONELLERİMİZ İFTAR PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİ

İftar yemeğinin ardından gerçekleştirdiği konuşmada 6 Şubat'ta gerçekleşen asrın felaketine değinen İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman, "Rabbim bizlere ikinci bir ömür bahşetti çok şükür, bizler de şimdi ikinci hayatımızı yaşıyoruz. Kaybettiğimiz sevdiklerimiz, dostlarımız, kardeşlerimiz, arkadaşlarımız, analarımız, babalarımız var. Rabbim her birine rahmet eylesin inşallah. Böyle güzel bir ortamda iftar programı için ev sahipliği yapan Olgunlaşma Enstitüsü yöneticilerine ve hayır sahiplerimize teşekkür ediyoruz. Rabbim niyetlerimizi kabul eylesin inşallah." diye konuştu.

Yaşanan büyük depremin ardından 27 Mart ve 10 Nisan'da okullarımızın birçoğunu eğitim ve öğretime açtıklarını kaydeden İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman, son olarak şunları söyledi: "Geri kalan okullarımızı Allah nasip ederse 24 Nisan'da açacağız. Hayatın normalleşmesinin okulların eğitime açılmasıyla daha mümkün hale gelebileceğinin bilincindeyiz ve bu yüzden bunu çok önemsiyoruz. Asrın felaketini yaşadık ama hayat da devam ediyor. O yüzden bir an evvel düzenimizi tekrar sağlamamız lazım. Kıymetli dostlar, programımıza geldiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Ailelerimizle birlikte daha nice Ramazanlara ve bayramlara huzur içerisinde kavuşmayı rabbim bizlere nasip eylesin."

14-04-202314-04-202314-04-202314-04-2023

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.