KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM KURUMLARI DEĞERLENDİRME VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
İl Milli Müdür Yardımcısı Zekeriya Kahveci başkanlığında Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı okul/kurum müdür/müdür yardımcıları ile toplantı yapıldı.![MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM KURUMLARI DEĞERLENDİRME VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2024_02/01162035_2a.jpg)
İl Milli Müdür Yardımcısı Zekeriya Kahveci başkanlığında Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı okul/kurum müdür/müdür yardımcıları ile toplantı yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı 1. dönemi değerlendirilerek, 2. dönemi ile ilgili yapılması gereken iş ve işlemler, Milli Eğitim Bakanlığı mevzuat değişiklikleri,Şubat dönemi il alan zümre toplantıları ile ilgili bilgilendirme yapıldı.