Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin AKKURT´un TEOG Sınavı Teşekkür Mesajı
Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin AKKURT´un TEOG Sınavı Teşekkür Mesajı![Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin AKKURT´un TEOG Sınavı Teşekkür Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2014_07/k_23084942_m.eminakkurt.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığınca yapılan Merkezi Ortak Sınavlar 26-27 Kasım 2014 tarihlerinde ilimiz genelinde uygulanmıştır. 283 sınav merkezinde 1609 salonda yapılan ve 22 557 8.sınıf öğrencimizin katılmış olduğu sınavlar sağlıklı, güvenli ve başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.
Bu sınavın uygulanmasında başta Sayın Valimiz olmak üzere, Büyükşehir Belediye Başkanlığımıza, İlçe Belediyelerimize, Jandarma ve Emniyet görevlilerimize, katkı sağlayan bütün kurum ve kuruluşlar ile sınavda görev alan tüm İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticisi, Bina Sınav Sorumlusu, Okul Yöneticisi, Öğretmen, Kurye ve Yardımcı Personel arkadaşlarıma ve emeği geçen bütün paydaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum.
Ayrıca sınav sonuçlarının bütün öğrencilerimize, velilerimize ve ilimiz eğitim ve öğretimine hayırlar getirmesini temenni ediyorum.
Mehmet Emin AKKURT
İl Milli Eğitim Müdürü