KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE BAYRAMLAŞMA!
Kurban Bayramı dolayısıyla verilen tatilin ardından görevine başlayan personellerimiz ile bayramlaşma gerçekleştirildi.![MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE BAYRAMLAŞMA!](/meb_iys_dosyalar/2021_07/26144540_3.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Cemal Yılmaz, kurumumuz personellerini birimlerinde ziyaret etti. Ziyarette personellerimiz ile çeşitli sohbetlerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Cemal Yılmaz, personellerimizin geçmiş bayramlarını tebrik etti.