KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Cemal Yılmaz´a İstanbul İl ve İlçe Millî Eğitiminden Ziyaret

İstanbul Küçükçekmece İlçe Millî Eğitim Müdürü iken Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü olarak atanan Cemal YILMAZ’a hayırlı olsun ziyareti yapmak için İstanbul İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları ve 13 İlçe Millî Eğitim Müdürü Kahramanmaraş’a geldi.
Müdürümüz Cemal Yılmaz´a İstanbul İl ve İlçe Millî Eğitiminden Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümü Cemal YILMAZ ve diğer Millî Eğitim Yöneticileri, misafir Millî Eğitim Yöneticilerini karşılayarak makama aldılar, misafir yöneticiler ve ev sahibi yöneticiler arasında kaynaşma, samimi ve beraberlik ortamı görülmeye değerdi. İl Millî Eğitim Müdürümü Cemal YILMAZ,  misafirlerine Kahramanmaraş ‘ta eğitim durumu, okullar, öğretmen ve öğrenci sayıları, Kahramanmaraş ve ilçeleri hakkında genel olarak bilgi verdi. Misafir Eğitim yöneticileri müdürümüze başarı ve hayırlı olsun dileğinde bulundular ve gayet samimi bir ortamda eğitim ve farklı konularda fikir alışverişi yapıldı.

 

 

İstanbul´dan gelen Eğitim Yöneticilerimize bulundukları 2 gün içerisinde Kahramanmaraş´ın tarihi, kültürel ve turistik alanları gezdirilerek rehberlik edildi ve gönül rahatlığı içerisinde görev yaptıkları İstanbul İline gönderildi.  İl Milli Eğitim Müdürümü Cemal YILMAZ, böyle anlamlı ziyarette bulunduklarından dolayı misafirlerine teşekkür etti.

 

İSTABUL BÜYÜKŞEHİR VE İLÇELERİNDEN GELEN EĞİTİMCİLER

İstanbul İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Menderes Kaya , İstanbul Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Altınöz, Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ,  Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Engin, Bahçelievler Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı, Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz,  Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı, Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Uygun, Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Erşahin, Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aktaş, Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşalı Beşli, Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürü Necati Tekbaş, Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ay ,Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına

19-12-201819-12-201819-12-201819-12-201819-12-201819-12-201819-12-2018

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.